KONST / Litografier / Färglitografi 12837085

nr 1283 7085

Cecilia Sikström

(f. 1962), Sverige

Färglitografi, Cecilia Sikström (f. 1962), Sverige. Signerad, numrerad 77/180, bladets mått: 58x56 cm

Cecilia Sikström, svensk målare och grafiker född 1962 i Lycksele.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 19:12:38

  • Tema
  • 21 okt

Cecilia Sikström

Läs mer om Cecilia Sikström