KONST / Litografier / Färglitografi 12837112

nr 1283 7112

Cecilia Sikström

(f. 1962), Sverige

Färglitografi, Cecilia Sikström (f. 1962), Sverige. Signerad, numrerad 294/300. Motivet: 40x40 cm

Cecilia Sikström, svensk målare och grafiker född 1962 i Lycksele.

Utrop:

1.200 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 18:49:06

  • Tema
  • 21 okt

Cecilia Sikström

Läs mer om Cecilia Sikström