KONST / Litografier / Färglitografi 12837131

nr 1283 7131

Cecilia Sikström

(f. 1962), Sverige

Färglitografi, Cecilia Sikström (f. 1962), Sverige. Par. Signerad, numrerad 243/290. Motivet: 53x39 cm

Cecilia Sikström, svensk målare och grafiker född 1962 i Lycksele.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 18:22:41

12/10 10:33:32 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 okt

Cecilia Sikström

Läs mer om Cecilia Sikström