KONST / Litografier / Färglitografi 14362189

nr 1436 2189

Carl Fredrik Reuterswärd

(1934-2016), Sverige

Signerad, numrerad 93/100, "take off". Färglitografi, bildmått: 41x61cm, yttermått inklusive ram: 64x81cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 6 december 2021
kl 19:10:47

4/12 19:39:24 1      150 kr
6/12 18:14:25 2      Vinnande bud

Carl Fredrik Reuterswärd

Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd