KONST / Litografier / Färglitografi 12713126

nr 1271 3126

Carl Anton

(f. 1933), Sverige

Färglitografi, Carl Anton (f. 1933), Sverige. Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 8/300. Motivet: 35x46 cm

Carl-Anton Axelsson, Carl Anton, svensk konstnär, född 1933.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 18:09:59

24/8 17:51:20 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Carl Anton

Läs mer om Carl Anton