KONST / Litografier / Färglitografi 13524060

nr 1352 4060

Carin Adler

(f. 1929), Sverige

Färglitografi, Carin Adler (f. 1929), Sverige. "Gillöga". Signerad, numrerad 55/90,32x47 cm

Carin Adler, född 1929, svensk målare.

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 5 oktober 2020
kl 18:26:23

28/9 21:18:55 1      100 kr
3/10 23:07:05 2      Vinnande bud

Carin Adler

Läs mer om Carin Adler