KONST / Litografier / Färglitografi 12837067

nr 1283 7067

C Göran Karlsson

(f. 1944), Sverige

Färglitografi, C Göran Karlsson (f. 1944), Sverige. Signerad, numrerad 41/150. Bladets mått: 71x50 cm

C Göran Karlsson, född 1944 i Uppsala, svensk målare, grafiker och skulptör.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 18:37:21

  • Tema
  • 21 okt

C Göran Karlsson

Läs mer om C Göran Karlsson