KONST / Litografier / Färglitografi 13374298

nr 1337 4298

Björn Lindroth

(1931-1999), Sverige

Färglitografi, Björn Lindroth (1931-1999), Sverige. Signerad, numrerad 122/280, "låda vid havet". Motivet: 35x46 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 13 juli 2020
kl 18:27:55

Björn Lindroth

Läs mer om Björn Lindroth