KONST / Litografier / Färglitografi 13327060

nr 1332 7060

Björn Lindroth

(1931-1999), Sverige

Färglitografi, Björn Lindroth (1931-1999), Sverige. "Före Natten". Signerad, numrerad 46/300. Motivet: 47x38 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 8 juni 2020
kl 20:25:02

Björn Lindroth

Läs mer om Björn Lindroth