KONST / Litografier / Färglitografi 13117073

nr 1311 7073

Björn Krestesen

(f. 1951), Sverige

Färglitografi, Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. "Vid älven". Signerad. Motivet: 39x56cm

Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 2 mars 2020
kl 20:01:05

1/3 10:46:37 1      300 kr
2/3 18:59:54 2      Vinnande bud

Björn Krestesen

Läs mer om Björn Krestesen