KONST / Litografier / Färglitografi 13117117

nr 1311 7117

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. "Sommar i Stockholm". Signerad, numrerad 40/290,34x45cm

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 2 mars 2020
kl 18:30:05

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö