KONST / Litografier / Färglitografi 12713074

nr 1271 3074

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Skärgårdsbåt. Signerad, numrerad 175/360. Motivet: 36x50 cm

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 20:58:30

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö