KONST / Litografier / Färglitografi 12969196

nr 1296 9196

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, numrerad 127/360, , Picknick i skärgården. Motivet: 35x42 cm

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 9 december 2019
kl 18:33:17

6/12 17:52:40 1      600 kr
9/12 17:05:53 2      Vinnande bud

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö