KONST / Litografier / Färglitografi 13374432

nr 1337 4432

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, numrerad 160/360, "Ljusterö". Motivet: 38x51 cm

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 13 juli 2020
kl 18:59:23

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö