KONST / Litografier / Färglitografi 13152134

nr 1315 2134

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, numrerad 111/360. Motivet: 35x41cm

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 23 mars 2020
kl 20:06:10

18/3 21:28:41 1      500 kr
23/3 20:01:10 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 23 mar

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö