KONST / Litografier / Färglitografi 13185262

nr 1318 5262

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, numrerad 312/360, Gröna Lund. Motivet: 46x38cm, oramat löst blad

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 6 april 2020
kl 19:40:13

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö