KONST / Litografier / Färglitografi 13152105

nr 1315 2105

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Signerad. Motivet: 40x48 cm

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:34:43

  • Tema
  • 23 mar

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö