KONST / Litografier / Färglitografi 13374155

nr 1337 4155

Berndt Wennström

(f. 1945), Sverige

Färglitografi, Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, numrerad 217/380, korvgubbe. Motivet: 42x28cm

Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 13 juli 2020
kl 18:34:44

Berndt Wennström

Läs mer om Berndt Wennström