KONST / Litografier / Färglitografi 13327049

nr 1332 7049

Berndt-Rune Jäverbrant

(f. 1941), Sverige

Färglitografi, Berndt-Rune Jäverbrant (f. 1941), Sverige. Stockholm. Signerad, -86,15,5x23 cm. Signerad

Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 juni 2020
kl 19:17:15

8/6 14:44:24 1      Vinnande bud

Berndt-Rune Jäverbrant

Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant