KONST / Litografier / Färglitografi 13152047

nr 1315 2047

Bengt Lindström

(1925-2008), Sverige

Färglitografi, Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, numrerad 20/150. Motivet: 73x54cm

Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:59:05

  • Tema
  • 23 mar

Bengt Lindström

Läs mer om Bengt Lindström