KONST / Litografier / Färglitografi 12835580

nr 1283 5580

Bengt Landin

(f. 1933), Sverige

Färglitografi, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrerad 163/350. Motivet: 44x33 cm

Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 19:49:05

  • Tema
  • 21 okt

Bengt Landin

Läs mer om Bengt Landin