KONST / Litografier / Färglitografi 13351029

nr 1335 1029

Astrid Setterwall-Ångström

(1895-1982), Sverige

Färglitografi, Astrid Setterwall-Ångström (1895-1982), Sverige. Signerad, daterad 1933. Motivet: 34x26 cm

Astrid Setterwall-Ångström, svensk målare, tecknare och grafiker född 1895, död 1982 .

Utrop:

100 kr - 600 kr

måndag 29 juni 2020
kl 19:51:15

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 29 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Astrid Setterwall-Ångström

Läs mer om Astrid Setterwall-Ångström