KONST / Litografier / Färglitografi 13351083

nr 1335 1083

Astri Bergman-Taube

(1898-1980), Sverige

Färglitografi, Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad, numrerad 81/210. Motivet: 38x51cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 29 juni 2020
kl 20:53:20

29/6 20:03:34 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 29 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Astri Bergman-Taube

Läs mer om Astri Bergman-Taube