KONST / Litografier / Färglitografi 13374653

nr 1337 4653

Astri Bergman-Taube

(1898-1980), Sverige

Färglitografi, 3 st, Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad, daterad 1975. Motivet: 34x51cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 13 juli 2020
kl 18:15:15

9/7 23:13:58 1      Vinnande bud

Astri Bergman-Taube

Läs mer om Astri Bergman-Taube