KONST / Litografier / Färglitografi 12837126

nr 1283 7126

Ariel Ben-David

(f. 1942), Israel

Färglitografi, Ariel Ben-David (f. 1942), Israel. Signerad, numrerad 82/140. Motivet: 41x57 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 18:27:36

  • Tema
  • 21 okt