KONST / Litografier / Färglitografi 13185227

nr 1318 5227

Ardy Strüwer

(f. 1939), Sverige

Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 48/100,76x56cm

Konditionsrapport: skadad glas

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 6 april 2020
kl 19:29:46

3/4 15:36:32 1      Vinnande bud

Ardy Strüwer

Läs mer om Ardy Strüwer