KONST / Litografier / Färglitografi 13351016
nr 1335 1016
Ann-Marie Lamm
(1917-1993), Sverige
Färglitografi, Motiv från Slussen, Stockholm. Signerad, numrerad 132/260, daterad -78. Motivet: 52x69 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 juni 2020
kl 18:34:41
22/6 16:28:18
29 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer
Ann-Marie Lamm
Läs mer om Ann-Marie Lamm