KONST / Litografier / Färglitografi 13158361

nr 1315 8361

Angelica Wiik

(f. 1960), Sverige

Färglitografi, Angelica Wiik (f. 1960), Sverige. Signerad, ej numrerad. Motivet: 61x43 cm

Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 23 mars 2020
kl 19:42:21

6/3 21:59:02 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 23 mar

Angelica Wiik

Läs mer om Angelica Wiik