KONST / Litografier / Färglitografi 13152119

nr 1315 2119

Angelica Wiik

(f. 1960), Sverige

Färglitografi, Angelica Wiik (f. 1960), Sverige. Roulette. Signerad, numrerad 49/280. Motivet: 56x85cm

Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 23 mars 2020
kl 19:46:28

19/3 13:59:25 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 23 mar

Angelica Wiik

Läs mer om Angelica Wiik