KONST / Litografier / Färglitografi 13374200

nr 1337 4200

Alf Olsson

(f. 1925), Sverige

Färglitografi, Alf Olsson (f. 1925), Sverige. Signerad, numrerad 64/150, daterad -77. Motivet: 45x56 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

800 kr

måndag 13 juli 2020
kl 18:13:22

Alf Olsson

Läs mer om Alf Olsson