KONST / Litografier / Färglitografi 13521548

nr 1352 1548

Alexandre Kaj Lindström

(f. 1959)

Färglitografi, Alexandre Kaj Lindström (f. 1959). Signerad, numrerad 54/100. Oramat löst blad. Bladets mått: 74x53 cm

Alexandre Kaj Lindström, bildkonstnär född 1959.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 5 oktober 2020
kl 19:51:33

3/10 09:56:35 1      100 kr
5/10 19:13:20 2      Vinnande bud

Alexandre Kaj Lindström

Läs mer om Alexandre Kaj Lindström