KONST / Litografier / Färglitografi 13152109

nr 1315 2109

Alexander Vasilenko

(f. 1974), Ryssland

Färglitografi, Alexander Vasilenko (f. 1974), Ryssland. Signerad, numrerad 172/240,90x60cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:12:41

  • Tema
  • 23 mar