KONST / Litografier / Färglitografi 13117109

nr 1311 7109

Adrian van Arkel

(1924-2006), Sverige

Färglitografi, Adrian van Arkel (1924-2006), Sverige. "utsikt från Söder". Signerad, numrerad 30/290. Motivet: 40x59cm

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 2 mars 2020
kl 18:48:35

Adrian van Arkel

Läs mer om Adrian van Arkel