KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 13327184

nr 1332 7184

Harald Lindberg

(1901-1976), Sverige

Färgkrita, Harald Lindberg (1901-1976), Sverige. Signerad, daterad 1940, "arholma" mm: 24x33cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 8 juni 2020
kl 19:24:14

8/6 19:19:13 1      Vinnande bud

Harald Lindberg

Läs mer om Harald Lindberg