KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13862050

nr 1386 2050

Mikael Kihlman

(f. 1953), Sverige

Färgetsningar, 3 st, Mikael Kihlman (f. 1953), Sverige. Signerad, numrerad 27/40. Motivet: 5x5,5, yttermått inklusive ram: 24x22 cm

Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 22 mars 2021
kl 20:03:34

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 300 kr
  Göteborg 300 kr
  Helsingfors 300 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 22 mar

Mikael Kihlman

Läs mer om Mikael Kihlman