KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13327074
nr 1332 7074
Färgetsningar
7 st, Landskapsvapen, Eftertryck, oramade lösa blad, bladets mått: 47x33 ca. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 juni 2020
kl 20:37:42
8/6 16:21:11
8/6 16:22:56