KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13327074

nr 1332 7074

Färgetsningar

7 st, Landskapsvapen, Eftertryck, oramade lösa blad, bladets mått: 47x33 ca. Ej signerad

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 juni 2020
kl 20:37:42

8/6 16:21:11 1      Vinnande bud
8/6 16:22:56 1      Vinnande bud