KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13581174

nr 1358 1174

Suzanne Nessim

(f. 1944), Sverige

Färgetsning, Suzanne Nessim (f. 1944), Sverige. Signerad, numrerad 2/95, daterad -88. Bladets mått: 56x40 cm

Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 2 november 2020
kl 18:10:41

Suzanne Nessim

Läs mer om Suzanne Nessim