KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13654041

nr 1365 4041

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Färgetsning, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. Signerad, numrerad 91/150, Haskel 151. Oramat löst blad. Bladets mått: ca 50x60 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 21:09:44)
Uppdatera
Visning

fredag 4/12, lördag 5/12, söndag 6/12 och måndag 7/12

Auktionen
avslutas:

måndag 7 december kl 19:32:01

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander