KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13195409

nr 1319 5409

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Färgetsning, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. Signerad, PT. Oramat löst blad. Bladets mått: 61,5x76 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 13 april 2020
kl 20:13:20

12/4 20:02:05 1      Vinnande bud

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander