KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13588503

nr 1358 8503

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Färgetsning, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. Signerad, numrerad 49/105. Motivet: 58x78 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 2 november 2020
kl 18:18:04

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander