KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13602679

nr 1360 2679

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Färgetsning, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. Komposition med äpple. Signerad, numrerad 89/150, Haskel 152, oramat löst blad. Bladets mått: ca 50x59 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 16 november 2020
kl 20:53:00

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander