KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13669001

  • Bilden på det här föremålet förbereds nu för publicering senast 11/12.

    Visning fredag 11/12, lördag 12/12, söndag 13/12 och måndag 14/12 Auktionen avslutas 14/12.

nr 1366 9001

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Färgetsning, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. Komposition med äpple och tändstickor. Signerad, numrerad 99/150, Haskel 150. Oramat löst blad. Bladets mått: ca 50x59 cm

Utrop:

800 kr - 1.200 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 05:00:04)
Uppdatera
Visning

fredag 11/12, lördag 12/12, söndag 13/12 och måndag 14/12

Auktionen
avslutas:

måndag 14 december kl 20:59:46

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander