KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12837012

nr 1283 7012

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Färgetsning, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. Komposition. Haskel 95. Signerad, numrerad 10/50. Motivet: 49x63 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 19:09:07

21/10 17:48:52 1      1.200 kr
21/10 18:43:53 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 okt

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander