KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13182002

nr 1318 2002

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Färgetsning, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. "Bon A Tirer". PT. Signerad. Oramat löst blad. Bladets mått: 51x65 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 6 april 2020
kl 18:51:19

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander