KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13862009

nr 1386 2009

Börje Sandelin

(1926-1970), Sverige

Etsningar, + bokverk, 3 etsningar 4 böcker, Börje Sandelin (1926-1970), Sverige. Signerad. Motivet: 16x10 - 18x16 cm

Börje Sandelin, svensk målare och grafiker född 1926, död 1970.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 22 mars 2021
kl 18:57:07

27/2 14:13:41 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 22 mar

Börje Sandelin

Läs mer om Börje Sandelin