KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13152017

nr 1315 2017

Salvador Dalí

(1904-1989), Spanien

Etsning, Salvador Dalí (1904-1989), Spanien. Signerad, numrerad 133/250, bladets mått: 57x77 cm

Salvador Dalí, spansk målare född 1904, död 1989.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:59:32

  • Tema
  • 23 mar

Salvador Dalí

Läs mer om Salvador Dalí