KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13152016
nr 1315 2016
Salvador Dalí
(1904-1989), Spanien
Etsning, Signerad, numrerad 188/250. Bladets mått: 58x76 cm, oramat löst blad
Salvador Dalí, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 23 mars 2020
kl 18:27:54
2.400 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
3.000 kr
23 mar