KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13581031

nr 1358 1031

Niklas Göran

(1913-2000), Sverige

Etsning, Niklas Göran (1913-2000), Sverige. "Spegeln". Signerad, numrerad 22/25, daterad -52. Motivet: 25x18 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 november 2020
kl 20:29:09

2/11 20:24:09 1      Vinnande bud

Niklas Göran

Läs mer om Niklas Göran