KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13374121

nr 1337 4121

Louis Bastin

(1912-1979), Sverige

Etsning, Louis Bastin (1912-1979), Sverige. Botanical Garden, . Signerad, numrerad 107/310. Motivet: 32x40 cm

Louis Bastin, svensk målare och grafiker född i Moskva 1912, död 1979.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 13 juli 2020
kl 19:23:06

Louis Bastin

Läs mer om Louis Bastin