KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13767364

nr 1376 7364

Etsning

Linn Fernström. Signerad, numrerad 6/25. Motivet: 25x20 cm, yttermått inklusive ram: 54x47 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

4.800 kr

måndag 1 februari 2021
kl 19:30:18